ZERO
  1 / 1  
 

Zero Huvudkontor Nybro.

Zero
Box 800
Pukebergarnas väg
382 28 Nybro, Sweden
Tel: 0481 800 00
Fax: 0481 140 00
info@zero.se

Per Gill 
VD, marknad, export.
Tel: 0481-800 53 
E-post: per.gill@zero.se

Maj Carlsson
Innesäljare Sverige, kundservice, order.
Tel: 0481-800 51
E-post: maj.carlsson@zero.se

Elvira Hagberg
Innesäljare Export och Sverige.
Tel: 0481-800 56
E-post: elvira.hagberg@zero.se

Anna Gill
Innesäljare, Kundservice, order
Tel:0481-800 20
E-post: anna.gill@zero.se 

Thomas Gill
Design- & konstruktionschef
Tel: 0481-800 40
E-post thomas.gill@zero.se

Anette Gill
Ekonomi
Tel: 0481-800 10
E-post: anette.gill@zero.se